Jedna z najstarszych olsztyńskich restauracji w których serwowano pizze. Restauracja wzbogaciła swoje menu, teraz przychodzi się tu nie tylko na pizze.

W menu dominują pizze, ale są też potrawy mięsne, drobiowe, makarony oraz sałaty.

Otwarte codziennie od 11 do 22

Liczba miejsc - 30, drugie tyle w ogródku letnim

tel: +48 (89) 527 99 99
Napisz opinię ...
Gość
04.02.10, 08:40
Polecam zmienić obsługę, bo nie ma pojęcia, jak powinno się obsługiwać gości... Żeby czekać 24 minuty, aż pewnej blondynce, z krótkimi włosami zachce się podejść i sprzątnąć w końcu stolik..? Delikatna przesada, zwłaszcza, że oprócz mojego 2-osobowego stolika było w lokalu jeszcze AŻ 3 klientów... W tej pracy są pewne priorytety...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 25.07.2008, 15:15, Stronę wyświetlono: 3480x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry