Restauracje Sphinx są pierwszą i największą siecią typu casual dining w Polsce.

Restauracja typu casual dining jest na każdą okazję, na szybki lunch, spotkanie biznesowe, jak i obiad lub kolację w gronie rodzinnym.

Szeroka oferta Restauracji Sphinx obejmuje:
* dania mięsne
* pizze
* makarony
* sałatki
* przekąski i desery.

Serwowane porcje są duże, w bardzo przystępnych cenach i serwowane wyłącznie przez obsługę męską. To charakterystyczna cecha wszystkich restauracji tej sieci, podobnie jak ich niepowtarzalna stylistyka, o przyciemnionych wnętrzach, rozświetlonych kolorowymi nastrojowych lampionami.

Wszystkie dania serwowane w Restauracjach Sphinx są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów.

Typ lokalu: Restauracja
Kuchnia: arabska

ul. Nowy Świat 40
00-363 Warszawa

Kontakt
Tel: +48 (22) 826 01 79
ww.sphinx.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - niedziela: 11:00 - 23:00
Napisz opinię ...
28.03.13, 07:59
Witam byłam w tej restauracji w marcu jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ jest bardzo miła obsługa , jedzenie znacznie się poprawiło . Polecam Wszystkim
Gość
03.10.08, 11:28
Szkoda że nie ma już w tym miejscu Towarzystwa Biblijnego Nowy Świat bardzo stracił wraz z pozbyciem się Towarzystwa, które od 46 roku roku było identyfikowane z tym miejscem.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.07.2008, 20:53, Stronę wyświetlono: 4514x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry