RESTAURACJA McDonald's

ul. Armii Krajowej 1
25-014 Kielce
tel. +48 (41) 343 33 83

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - niedziela: 7:00 - 0:00

MIEJSCA
- urodziny
- parking dla autobusów
- liczba miejsc na parkingu: 15
- liczba miejsc w restauracji: 74

MCDRIVE
poniedziałek - niedziela: 7:00 - 0:00

HOT-SPOT
dostępny
Napisz opinię ...
01.09.14, 10:53
Kto jest za odejściem Moniki Strąk - kurwipizdy ? Łapka w górę?
23.05.14, 07:05
Najbardziej wątpliwe jest w tej restauracji traktowanie pracownika. Praca tam daje tak popalić, że później chwytasz się każdej innej, żeby tylko stamtąd uciec. Zero kultury, poniżanie, krzyk i zastraszanie najgorsze z możliwych. Szafki są nie zamykane, norma są tam kradzieże pieniędzy z torebek. Grafik zmieniany kilka razy w tygodniu. A P. Monika Strąk powinna już chyba odejść na emeryturę i oddać swoje miejsce wesołym, pozytywnym ludziom.
11.06.12, 03:47
Mc drive tragedia! zamówiłam zestaw i dostałam w torbie samą kanapkę i dużo serwetek a o frytkach zapomnieli ale już wyjechałam na trasę więc nie chciało mi się wracać a do tego zamówiłam kawę z mlekiem a dostałam bez .... a do tego musiałam poprosić Panią żeby mi ta kawę dała bo dostałam torbę z jedzeniem i napój i Pani się na mnie patrzy przez dobre 30 sekund i nic nie mówi ale w końcu ja się odezwałam że jeszcze kawa bo ona chyba by nie wpadła na to że coś jeszcze zamówiłam i pewnie patrzyłybyśmy sobie tak w oczy gdybym się nie odezwała .... tragedia!!! najgorszy Mc w jakim byłam !
Gość
06.12.09, 12:25
usługa Mc Drive jest bardzo wątpliwa. zabawka dla dziecka się nie zgadzała, a chwilę potem okazało się,z nie ma frytek, za które oczywiście zapłaciłam. dodzwonić do nich też się nie można
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.08.2008, 13:29, Stronę wyświetlono: 11464x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry