Resory - naprawa , firma oferuje sprzedaż, naprawę, wymianę, regeneracje, wzmocnienia resorów piórowych trapezowych i parabolicznych. proponujemy montaż pneumatycznych systemów poziomująco-wzmacniających, zawieszenia w samochodach terenowych, dostawczych, ciężarowych, specjalnych.

W sprzedaży oferujemy resory, pióra resorowe, sworznie, tuleje, strzemiona, nakrętki

Części możemy wykonać w/g rysunków lub wzorów od podstaw.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj strzemion bez względu na ich typ, rodzaj i średnicę. Resory i pióra z importu oraz krajowe są dostępne na magazynie w Warszawie. Towary są dostępne w sprzedaży wysyłkowej na terenie całej Polski.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO
www.sklep.resor-rex.com.pl !
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.10.2012, 00:39, Stronę wyświetlono: 606x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry