Działalność ROKiS skupia się na inicjowaniu i tworzeniu warunków do rozwoju społecznego ruchu kulturalnego oraz kształtowaniu i kreowaniu świadomego odbioru różnych dziedzin sztuki, popularyzacji twórczości i promocji jej autorów.
Oprócz organizacji imprez ROKiS organizuje zajęcia merytoryczne z zakresu muzyki, plastyki, teatru, etnografii skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach ROKiS-u działają młodzieżowe zespoły muzyczne, teatralne, plastyczne. Centrum Kultury Ludowej otacza opieką merytoryczną twórców, muzyków i śpiewaków ludowych zarówno w kraju jak też ze środowisk polskich na Litwie, Łotwie, Białorusi.


Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.09.2012, 14:19, Stronę wyświetlono: 256x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry