"Miejsce z klimatem" - tak w dedykacji dla Rebel Garden Cafe napisał Jurek Owsiak, gdy w styczniu 2011 r. gościł u nas podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza klubokawiarnia otwarła swe podwoje ledwo miesiąc wcześniej - w grudniu 2010 r., obok Bramy głównej Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, z założeniem, że poza ofertą gastronomiczną, będziemy proponować także wydarzenia kulturalne - od pokazów filmów po wystawy i koncerty.

Jako bodaj jedyny lokal na Śląsku wydajemy swój nieregularnik informacyjny "Wieści spod bramy", a jako pierwsi w WPKiW otwarliśmy w pełni wyposażony pokój dla matek z dziećmi. Od wiosny działa również ogródek Rebel Garden, dający możliwość zapoznania się z... naszymi sąsiadami z ZOO.

Nie jesteśmy pewni, czy mamy największy wybór kaw i herbat w chorzowskim parku, jednak na pewno mamy największy wybór piw - z małych polskich browarów, Ukrainy, Czech, Słowacji, jasnych, ciemnych, smakowych (w tym lane jagodowe). Fakt, że jako jedyni na Śląsku lejemy Radegasta docenił widać sam patron tego piwa, gdyż jego rzeźba znalazła się w naszym ogródku. Na ząb polecamy tarty, ciasta, zapiekanki, pizze, a nawet - znów jako jedyni - oryginalne czeskie sery do piwa.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 21.08.2012, 16:02, Stronę wyświetlono: 458x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry