Krasuski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą we Wrocławiu oferuje pomoc prawną dla klientów z Dolnego Śląska.

Zespół radców prawnych kancelarii posiada doświadczenie w obsłudze firm oraz osób fizycznych.
Dotychczas prawnicy kancelarii służyli pomocą prawną m.in. dla firm z branży budowlanej, ubezpieczeniowej, nieruchomości, IT, telekomunikacyjnej.

Radca prawny Konrad Krasuski posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców krajowych jak i zagranicznych, a także doświadczenie w zakładaniu i przekształcaniu spółek.

Prawnicy z kancelarii Krasuski i Wspólnicy pomagają klientom m.in. w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego, cywilnego, handlowego,własności intelektualnej.Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.11.2014, 11:45, Stronę wyświetlono: 387x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry