QualityDot Sp. z o.o. - obsługa marketingowa i księgowa firm

Kontakt
Napisz opinię ...
03.02.14, 10:25
Ode mnie pozytyw, bardzo miło jestem zaskoczona dobrym kontaktem i terminowością przygotowywania dokumentów przez firmę, wszystko w jak najlepszym porządku.
04.01.14, 12:14
Firma w porządku, solidne podejście do klienta, dobry kontakt z księgowością, terminowo, zero problemów, także mogę polecić, także plus za usługi dodatkowe jak np. wirtualne biuro i tworzenie stron www, dla nowej firmy przydatna rzecz.
03.08.13, 10:58
Oceniam bardzo pozytywnie księgowość, z którą jest bardzo dobry kontakt, wszystko zgodnie z ustalenami, rozliczenia terminowo, łatwo też skontaktować się z kadrową w sprawie umów, bardzo fajne podejście do klienta, także generalnie jak najbardziej pozytywnie oceniam.
08.07.13, 07:19
Solidna firma księgowa, fajnie że można zlecić im księgowość i kwestie marketingowe, pod jednym dachem takie rozwiązanie kompleksowe jest po prostu dla nowych firm wygodne, oszczędza czas i pieniądze a i człowiek który się na tym nie zna nie musi potem miesiącami szukać firm osobnych do każdej drobnej rzeczy, tutaj jak najbardziej na plus :)
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 03.05.2013, 00:02, Stronę wyświetlono: 1162x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry