Wszystkich zainteresowanych techniką decoupage zapraszamy do wzięcia udziału w naszych warsztatach, które organizujemy w naszej siedzibie, lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Wszystkie kursy prowadzimy na terenie trzech województw : lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Dzięki naszym warsztatom poznasz różne techniki decoupage , takie jak :

•malarstwo dekoracyjne na blejtramie,
•wykonywanie ozdób świątecznych,
•efekt drewna,
•obrazek przestrzenny.

Wszystkie techniki prezentowane są przez bardzo doświadczone osoby, które z decoupage mają styczność od wielu lat. Ponadto, posiadają oni wyjątkowe podejście do każdej osoby uczęszczającej na kurs, dlatego zyskujesz pewność, że po ukończeniu kursu opanujesz prezentowane przez nas techniki.


Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 12.02.2015, 14:34, Stronę wyświetlono: 300x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry