Kancelaria Patentowa Poraj świadczy pełen wachlarz usług z zakresu doradztwa prawno-patentowego oraz ochrony własności intelektualnej. Począwszy od pomocy przy wyborze i projektowaniu praw, ich rejestracji, egzekwowaniu czy komercjalizacji. Nasze usługi dotyczą Polski, Unii Europejskiej jak i całego świata.

Kancelaria działa od 1991 roku pomagając naszym Klientom uzyskać prawo wyłączności oraz wygrywać sprawy sporne, dotyczące naruszenia praw własności intelektualnej.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin. Wiemy, jak szybko rozwija się rynek innowacyjnych technologii, wzornictwa czy marketingu, dlatego w naszej kancelarii kładziemy nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy. Podejmujemy się prowadzenia spraw pilotażowych, trudnych i skomplikowanych. Doradzamy z pomysłem i świadomością całego kontekstu „życia” praw.

Oferta kancelarii:

W Kancelarii Patentowej Poraj kierujemy się zasadą dobrania optymalnych rozwiązań oraz kompleksowego podejścia do problemów naszych Klientów.

Oferujemy pełną pomoc m.in. z zakresu:

- ochrony i zastrzegania znaków towarowych, znaków wspólnotowych,

- nadania patentu na wynalazki, wzory użytkowe,

- ochrony praw autorskich,

- doradztwa i ochrony z zakresu nieuczciwej konkurencji,

- wyceny, due diligence i strategii rozwoju własności intelektualnej,

- badań patentowych,

- doradztwa z zakresu prawa Internetu,

- spraw karno-celnych, spraw spornych.

Prowadzimy także szkolenia i warsztaty z zakresu ochrony patentowej.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa Sp. z o.o.

ul. J. Słowackiego 31/33 lok. 1

60-824 Poznań

tel: +48 61 8432 100

fax: +48 61 8425 174

e-mail: kancelaria@poraj.poznan.pl

www.poraj.com

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.10.2017, 19:19, Stronę wyświetlono: 252x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry