18-dołkowe pole golfowe (Par 72) - oficjalne otwarcie 1 lipca 2005 - zaprojektowane przez Martina Hawtree z firmy HawtreeLtd. z Wielkiej Brytanii, najstarszą firmę na świecie projektującą pola golfowe. Jest to jedno z najdłuższych pól w Polsce (prawie 6600 metrów liczonych do środka greenu) stanowiąc ogromne wyzwanie dla najlepszych graczy zawodowych.

Cechą charakterystyczną pola są małe, głębokie bunkry, wysoki rough szkocki oraz bardzo duże (średnia powierzchnia 650 metrów kw) i mocno pofałdowane greeny. Jednak najbardziej charakterystyczną cechą pola MG&CC są często wiejące wiatry o zmiennym kierunku, które sprawiają, że gra w Naterkach nigdy się nie nudzi.

Dział Marketingu Mazury Golf & Country Club
ul. Golfowa 20A
Naterki
11-036 Gietrzwałd
tel. +48 (89) 513 18 01
fax. +48 (89) 513 18 00

www.mazurygolf.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 26.07.2008, 10:06, Stronę wyświetlono: 2897x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry