Lokal jest czynny codziennie od godz. 11.00 do ostatniego gościa. Specjalizujemy się w daniach kuchni włoskiej: ponad 30 rodzajów pizzy, spaghetti, makkaroni oraz owoce morza i mięsa z grilla. Menu uzupełnia duży wybór win oraz innych alkoholi.

Restauracja znajduje się w samym sercu Gdańskiej Starówki, podczas miesięcy letnich z tarasu podziwiać można gdańskie zabytki. "Napoli" składa się z trzech poziomów, m.in. z antresoli oraz Gdańskiej Piwnicy, której XIV-wieczne mury dodają uroku. Lokal wyposażony jest w klimatyzację.

więcej
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 30.06.2008, 23:33, Stronę wyświetlono: 1610x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry