Da Grasso to największa w Polsce sieć pizzerii posiadająca ponad 160 placówek w blisko 100 miastach Polski. Codziennie w skali całego kraju odwiedza nasze pizzerie około 30 000 osób – mniej więcej tyle samo osób spożywa codziennie produkty Da Grasso dostarczane prosto do domów czy biur.

Kontakt
Tel: +48 (52) 358 01 04

www.dagrasso.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Czwartek: 11:00-22:00
Piątek-Sobota: 11:00-1:00
Niedziela: 12:00-22:00
Napisz opinię ...
Gość
03.11.09, 03:08
Zwracałam się telefonicznie do was, wyslalem również e -mail 2009-08-17 proszac, abyscie nie zostawiali swoich reklam zawieszanych na klamce moich drzwi czy wycieraczce, podając adres mojego mieszkania-lecz bezskutecznie. Dzis wasz roznosiciel poinformował mnie, że ma zakaz zostawiania reklam w skrzynkach, lecz musi dostarczac je do mieszkań,chociaż wygodniej byłoby mu zostawic reklamy na dole.Od chwili, gdy są euro-skrzynki nikt juz nie zostawia reklam pod drzwiami czy na klamce i nie znaczy mojego mieszkania dla złodzieja. Dla złodzieja jest to najpewniejszy znak że właściciela nie ma od kilku dni, czy tygodni w domu. Poniewaz często wyjezdzam,żyje w ciągłym stressie. Poniewaz moje prośby okazały się bezskuteczne, podaje moje dzisiejsze pismo do wiadomości policji, z prosbą o interwencję
Gość
05.10.09, 11:41
apeluję do kierownictwa o przestrzeganie prywatnosci mieszkancow.wasza reklama wieszana na klamkach lub zostawiana na wycieraczkach to antyreklama.zostawiacie znak dla złodzieja.skarge skladalam telefonicznie bez skutku.bede zmuszona podjac srodki prawne.ponadto zrobie wam reklame w gazecie.nie moze byc tak abybym stale byla zestresowana przed wyjazdem z domu.panie grasso ostrzegam ze nie spoczne i bedzie pan musial uszanowac wole osob a nie tylko swoj interes.nachalna reklama jest antyreklama.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 26.03.2009, 18:55, Stronę wyświetlono: 2911x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry