W menu dominuje kuchnia śródziemnomorska. Do sporządzania dań używne są produkty najwyższej jakości sprowadzanych z Włoch przez wieloletnich i solidnych dostawców.

W kuchni królują świeże zioła - bazylia, rozmaryn, tymianek, mięta, najlepsze włoskie sery jak parmezan, ricotta, mascarpone, a przede wszystkim mozzarella firmy
Galbani, pasta truflowa, suszone na słońcu pomidory, szynka parmeńska oraz wiele innych zdrowych i smacznych produktów składających się na charakterystyczny smak i zapach kuchni włoskiej.

tel. 058 555 96 22
tel./fax 058 555 96 23
tel. kom. 0 880 799 729
tel. kom. 0 505 993 772
e-mail: restauracja@pinokio.sopot.pl
www: http://www.pinokio.sopot.pl/restauracja/
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 05.10.2008, 15:13, Stronę wyświetlono: 1400x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry