Szkoła językowa, w ofercie kilkanaście języków obcych, m.in. angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, niemiecki, japoński, chiński, norweski, szwedzki. Kursy dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych. Kursy dla przedszkolaków, zajęcia indywidualne, kursy wakacyjne, kursy intensywne.

Pi School Warszawa,
Al. Jerozolimskie 99/22

Kontakt
Tel: 502 233 716
Kontakt
Napisz opinię ...
27.09.17, 07:04
Brałam udział w kursie maturalnym oferowanym przez tę szkołę i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia były naprawdę na wysokim poziomie, jednocześnie nikt się nie spieszył i materiał został przerobiony bardzo dokładnie. Szkoła jest warta uwagi, więc polecam zapoznać się z jej oferta.
20.09.17, 09:54
Bardzo dobra szkoła, która rozwija myślenie i umiejętności językowe. Nie żałuje, że się tam zapisałam! To był cudowny kurs i żałuję, że już się skończył. Polecam każdemu kto się waha, dzięki tej szkole udało mi się opanować niemiecki.
15.09.17, 04:13
Szkoła godna polecenia. Jeżeli ktoś rozważa to gorąco polecam. Mamy możliwość uczęszczania na kusy o różnym poziomie zaawansowania. Możemy to zweryfikować dzięki testowi, a później wybrać godziny, które najbardziej nam pasują. Zajęci są naprawdę na wysokim poziomie, a wszystko oparte jest o nowoczesne technologie. Polecam.
31.08.17, 09:25
3 semestry niemieckiego w tej szkole dały mi więcej niż nauka od 3 klasy podstawówki. Bardzo fajny kurs, intensywny, lektor dobrze tłumaczy. Teraz bez problemu mówię po niemiecku, czytam artykuły, rozmawiam na Skype z koleżanką z Niemiec.
29.08.17, 06:13
Korzystałam z tej szkoły podczas nauki do matury z angielskiego i to dzięki niej i nauczycielom udało mi się uzyskać tak wysoki wynik. Polecam każdemu, zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, a atmosfera jaka tam panuje sprawia, że tęsknie za nauką.
27.08.17, 09:07
Delikatnie mówiąc nie mam talentu językowego, dzięki Pi School jest już niebo lepiej. Chodziłam do nich na kurs z języka angielskiego. Prowadzący są świetni, eseistyczni, dopasowują się do stylu nauki ucznia. Polecam!
16.08.17, 07:44
Dołączam się do pozytywnych opinii o PiSchool. Miesięczny, intensywny kurs hiszpańskiego był świetny! Z przyjemnością chodziłam na zajęcia. Ogólnie było super. Polecam!!!
16.07.17, 05:06
Zapisałam się na kurs wakacyjny intensywny z angielskiego, miesięczny. Jestem w trakcie i jestem z kursu meeega zadowolona. Zachwycona jestem, właśnie takiego kursu szukałam!!!
15.06.17, 03:50
Semestr zakończony! Mój poziom języka angielskiego zdecydowanie się podniósł. Jestem bardzo zadowolony z kursu u Was. I każdemu będę go polecał! Pozdrawiam!!!
24.05.17, 10:50
Szkoła zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Ogólnie bardzo jestem zadowolona z lekcji, w przyszłym semestrze również mam zamiar uczęszczać na zajęcia.
15.05.17, 12:32
Polecam tę szkołę! Już drugi semestr chodze na język hiszpański i jestem zadowolona z kursu, naprawdę się podszkoliłam. Lektorzy dobrzy, szkoła ogólnie na wysokim poziomie!
21.04.17, 06:36
Kurs weekendowy z agnielskiego jest super! Dzięki Wam znacznie podszkoliłam swoją znajomość j. angielskiego. Jesteście naprawdę dobrą szkołą. Polecam!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 11.06.2011, 05:37, Stronę wyświetlono: 8406x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry