Unikalny system platformy „Parcel ABC“ łączy wielu przewoźników przesyłek lokalnych i międzynarodowych, zawsze wybierając najlepsze trasy dostaw przesyłek, dlatego nie musisz tracić czasu na szukanie informacji i porównywanie cen.

Utworzona w 2014 roku w Londynie spółka „ParcelABC“ od samego początku swej działalności szczególną uwagę poświęca wygodzie i nowoczesności procesów logistycznych. Spółka prezentuje nowatorskie spojrzenie na usługi kurierskie, umożliwiające skorzystanie z wolnego miejsca w środach transportu najlepszych dostawców, tym samym gwarantując, że przesyłki zostaną doręczone odbiorcy szybko, bezpiecznie i w najlepszej cenie.

Przesyłki objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem standardowym i dostarczane od drzwi do drzwi do dowolnego kraju na świecie, a wszelkie usługi świadczone są i płatność za nie odbywa się internetowo – wystarczy odwiedzić wygodni serwis „Parcel ABC“ i już po naciśnięciu trzech przycisków udostępniona zostanie niezbędna do zamówienia informacja.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 02.03.2018, 20:51, Stronę wyświetlono: 158x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry