Pałac Konary to zabytkowy obiekt, który warto poznać, zobaczyć, spędzić w nim miłe chwile.Można zaplanować tutaj imprezę rodzinną i firmową – na odwiedzających czekają okazałe sale, z pieczołowitością odrestaurowane i zaaranżowane. Do dyspozycji gości są eleganckie apartamenty i wygodne pokoje gościnne. Atrakcją pałacu jest niezwykła, XVIII-wieczna kaplica, w której odbywają się również uroczystości ślubne.

Pałac otacza piękny, zadbany park – świadectwo zamiłowania właścicieli – zarówno tych dawnych, jak i tych obecnych – do przyrody i docenienia jej dobroczynnego wpływu na samopoczucie człowieka.
Pałac Konary to miejsce, w którym warto zatrzymać się w biegu codzienności, zregenerować siły, przeżyć wraz z bliskimi i przyjaciółmi momenty ważne i niezapomniane.
Kontakt
Napisz opinię ...
31.01.13, 06:25
Salonik
31.01.13, 03:15
kaplica
31.01.13, 03:14
łazienka w apartamencie
31.01.13, 03:14
sala balowa
31.01.13, 03:13
Wizytówka pałacu -Platan w parku
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 31.01.2013, 15:09, Stronę wyświetlono: 654x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry