Aktualnie działalność P.W. Wega A koncentruje się wokół specjalistycznych usług, realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą, związanych z transportem, spedycją oraz magazynowaniem samochodów osobowych i użytkowych ( w tym ciężarowych ). Jesteśmy partnerem GENERAL MOTORS POLAND od początku jego aktywności w Polsce, czyli od 1991 roku. Przywieźliśmy do Polski z Niemiec, Belgii, Holandii i Francji większość Opli i wszystkie Chevrolety, które zaimportował GENERAL MOTORS POLAND oraz CHEVROLET POLAND. Następnie samochody te były transportowane do polskich dealerów z naszego magazynu w Kaliszu i w Kleszczowie k/Gliwic.
Od chwili uruchomienia fabryki GENERAL MOTORS MANUFACTURING POLAND w Gliwicach przewozimy istotną część produkowanych tam samochodów, eksportowanych do Europy Zachodniej i Południowej. Od 2001 roku jesteśmy przewoźnikiem IVECO, realizując wieloletni kontrakt na bezpośrednie przewozy samochodów użytkowych z fabryk we Włoszech do partnerów tej firmy w Polsce i w Niemczech.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 08.12.2014, 17:47, Stronę wyświetlono: 261x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry