Prywatny gabinet stomatologiczny Najjar-Dent istnieje od 2001 roku. Długoletnie doświadczenie i kompetencje, wsparte są tutaj najciekawszymi technikami medycznymi. Tym samym każde usługi protetyczne i stomatologiczne przeprowadzane są na najwyższym poziomie.
Gabinet Najjar-Dent funkcjonuje z duchem czasu, stale się rozwija. Sygnalizuje o tym zaawansowany sprzęt oraz doskonałej jakości surowce zabiegowe, które zapewniają długookresowy i naturalny efekt. Pacjenci mają w tym miejscu perspektywę korzystania z najbardziej sprawnych, nowoczesnych oraz bezbolesnych technik leczenia.

Naszą specjalizacją jest złożoność usług. Metody powiązane z profilaktyką i higieną zębów tj. fluoryzacja zębów, eliminacja bruzd lub scaling. To dodatkowo techniki z zakresu stomatologii zachowawczej tj. leczenie ubytków próchniczych u dzieci i dorosłych oraz kosmetyka jamy ustnej. W gabinecie wykonywane są zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej: protetyki, chirurgii, najskuteczniejszego wybielania zębów techniką Beyond.

Specjalizujemy się także w leczeniu kanałowym mikroskopowo.
Stosując dobre rozwiązania, troszczymy się w głównej mierze o piękny, zdrowy uśmiech oraz zadowolenie naszych Pacjentów.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.12.2013, 11:14, Stronę wyświetlono: 643x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry