Multikino powstało w lutym 1996 roku jako joint venture pomiędzy UCI - jednym z największych na świecie operatorów multipleksów oraz ITI – liderem na polskim rynku mediów. Spółka buduje i zarządza siecią multipleksów w Polsce – obecnie w ramach sieci działa 14 kin o łącznej liczbie 130 ekranów.


Multikino to coś znacznie więcej niż tylko filmy. To nowy styl spędzania wolnego czasu. Mnóstwo ciekawych imprez i rozrywek poza filmowych: koncerty, występy kabaretów, transmisje wydarzeń sportowych na wielkim ekranie. W Multikinie widzowie znajdą również: bar z popcornem i napojami, bar z lodami, stoisko ze słodyczami oraz pub.

CH Złote Tarasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa

Kontakt
Informacja i rezerwacja:
Tel: +48 (22) 201 16 10

Rezerwacja grupowa:
Tel: +48 (22)201 16 24

www.multikino.pl/zlotetarasy


Kasy biletowe:
otwarcie: 15 minut przed startem pierwszego seansu
zamknięcie: 15 minut po starcie ostatniego seansu

Repertuar
www.multikino.pl/repertuar.html
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 31.03.2009, 10:32, Stronę wyświetlono: 2296x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry