Mobiliani Design do studio projektowania wnętrz znajdujące się w Bydgoszczy przy ul. Słonecznej 2M/50, oferujące usługi urządzania "pod klucz" - kompletnego zaprojektowania i realizacji wnętrza dla klienta. Dzięki współpracy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz z Bydgoszczy, Mobiliani Design oferuje projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz posiadających przyjemną dla oka estetykę i starannie rozłożone elementy aranżacji.

Mobiliani Design przygotuje pełen projekt wnętrza, dobierze meble do wszystkich pomieszczeń (meble kuchenne, meble do salonu, łazienki, garderoby) oraz doda odpowiednie obraz, dekoracje i wykończenie.

Mobiliani Design oferuje również projektowanie i realizację pod klucz dla wnętrz obiektów komercyjnych z Bydgoszczy i innych miast, np. sklepów, butików, hoteli, restauracji, biur i innych.

Kontakt
Napisz opinię ...
25.01.18, 06:23
Polecamy
11.04.16, 12:42
Zdjęcie z wnętrza mieszkania pokazowego w Bydgoszczy przy ul. Słonecznej 2M/50 (Mieszkanie pokazowe), w którym można umówić się spotkanie z projektantem wnętrz od Mobiliani Design.
11.04.16, 12:23
Również polecam, jedno z bardzo dobrych biur architektów wnętrz znajdujących się w Bydgoszczy (obok JLT Design). Projekty są nowoczesne, można zamówić wykonawstwo pod klucz, co dla wielu jest istotne.
08.04.16, 03:07
Jestem zadowolona z usług firmy Mobiliani Design. Zaprojektowani wnętrze mojego apartamentu tak, jak chciałam. Polecam
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 23.07.2015, 11:00, Stronę wyświetlono: 481x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry