Naszą wieloletnią działalność oparliśmy na kształtowaniu wzorów aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz czynnym promowaniu Twórcy i jego Dzieła. Wspieramy profesjonalistów i amatorów, wychowujemy oraz edukujemy poprzez sztukę, udostępniamy a także chronimy dobra kultury.

Od wielu lat nieprzerwanie tworzymy warunki dla rozwoju ruchu artystycznego w regionie. Jesteśmy w ścisłej czołówce krajowej pod względem ilości i jakości zespołów, grup twórczych, pracowni artystycznych i kół zainteresowań oraz liczby osób, które bezpośrednio uczestniczą w działaniach twórczych. Reprezentując nasz kraj wszędzie tam gdzie licznie jesteśmy zapraszani z naszymi zespołami i projektami. Aktywnie współpracujemy z rozsianymi po świecie twórcami i ośrodkami kultury. Możemy pochwalić się znakomitymi więziami łączącymi nas z Japonią poprzez międzynarodowe organizacje kulturalno - naukowe.

Gościliśmy u siebie twórców teatralnych i filmowych, fotografów i plastyków, artystów scen operowych jak i operetkowych, tancerzy i muzyków klasycznych, oraz awangardowych jak i renomowanych twórców jazzowych z całego świata.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 31.01.2013, 17:44, Stronę wyświetlono: 412x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry