PACA 40 to miejsce skupiające mieszkańców Grochowa, przestrzeń spotkania różnych ludzi i inicjatyw działających na rzecz grochowskiej społeczności.
Można tu poznać sąsiadów i aktywistów, zaangażować się w lokalne przedsięwzięcia, zrealizować własne pomysły, wziąć udział w otwartych spotkaniach, imprezach kulturalnych lub też po prostu wypić kawę, przeczytać prasę, popracować,zagrać w planszówki, i... po prostu przyjdź, zobacz, dołącz do nas.

Miejsce akcji: PACA 40 to miejsce:
- przyjazne mieszkańcom i aktywizujące ich w sposób twórczy
- skupiające pozytywne i energiczne osoby, które chcą działać
- otwarte dla wszystkich chcących realizować własne pomysły, rozwijać zainteresowania i dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.

PACA 40 to miejsce akcji – także Twoich!

Masz pomysł? Nie masz miejsca? Przyjdź do nas i stań się gospodarzem nowej, grochowskiej bazy inicjatyw!

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 20:00

Wtorek 10:00 - 20:00

Środa 10:00 - 20:00

Czwartek 10:00 - 20:00

Piątek 10:00 - 20:00

Sobota 10:00 - 18:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.11.2013, 19:42, Stronę wyświetlono: 944x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry