METRONOM-CLUB to jedyne w Gorzowie Wlkp. kino muzyczne. Położony jest w centrum miasta. Spełnia oczekiwania klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, wygodę, dobrą muzykę i dodatkowe atrakcje.

Najwyższej jakości sprzęt muzyczny, najlepsi polscy i zagraniczni DJ'e, oryginalny wystrój wnętrza, bogata oprawa audio-wizualna, w tym ściana wodna z laserem, wszystko to wyróżnia ten klub od innych.

METRONOM-CLUB ma dwa poziomy (jesienią planowane jest otwarcie kolejnych sal). Pierwszy zrobiony jest w stylu kinowym. Umieszczone postacie z filmów dodatkowo podkreślają taki klimat, oryginalny PREDATOR z 87’ z wytwórni 20th FOX, ALIEN z filmu OBCY o długości około 4m, podwieszony na suficie, DARTH VADER i C-3 PO z filmu STAR WARS oraz BIG DADDY z popularnej gry fantastycznej BIOSHOCK.

Do dyspozycji klientów są dwa bary. Przy jednym z nich (znajdującym się w środku sali) umieszczona jest ściana wodna służąca jako przezroczysty ekran do wizualizacji laserowej, video i tv.

Drugi poziom (balkon) ma klimat egipski (Stargate). Mieści około 100 osób. Przeznaczony jest dla specjalnych gości, z wygodnymi lożami i powieszonymi na ścianach plazmami, na których można wyświetlić wszystko, co dzieje się w innych częściach klubu. Dodatkowo na drugim poziomie znajduje się wyjście na taras. W okresie letnim jest na nim ogródek piwny oraz specjalnie przygotowane ekrany LCD, na których goście będą mogli obejrzeć mecze i inne widowiska.

METRONOM-CLUB posiada dostęp do Internetu. Klienci klubu mogą z niego bezpłatnie korzystać w specjalnie przygotowanych do tego celu punktach komputerowych, a także mają możliwość przyniesienia własnego laptopa z kartą bezprzewodową.

METRONOM-CLUB jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy cenią sobie wysoki standard usług, wyśmienitą muzykę, dobrą rozrywkę oraz bezpieczeństwo.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 10.09.2012, 15:41, Stronę wyświetlono: 542x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry