Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 9:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 20:00
Kontakt
Napisz opinię ...
05.06.11, 05:10
Xbox 360 OK! :) Tylko mogli by pady czasem wymienić na nowe ;p
10.01.11, 12:34
Bardzo niegrzeczna pani w dziale obslugi kredytowej.Jeszcze nie spotkalam sie,aby pracownik podnosil glos na klienta.Porazka.Nie polecam zalatwiania spraw z ta blond pania. Niedoszla klientka z Glogowa
Gość
29.04.09, 09:07
Kupiłem telefon w tej firmie, po paru dniach zuważyłem usterkę w aparacie więc oddałem na gwarancj. (była odklejona szybka kamery).Po tygodniu odebrałem telefon z wgranym "nowym" uboższym oprogramowaniem i wykasowaną książką telefoniczna i wszystkimi prywatnymi danymi w telefonie. Zadzwoniłem do pani z tego sklepu (punkt MZONE w Głogowie) i opowiedziałem o zajściu-pani niewiedziała co powiedzieć i rozłączyła się. Po kolejnych mozolnych próbach dodzwoniłem się wkońcu ale ta kazała mi zadzwonić za godzinę do kierownika, odpowiedziałem żeby to jednak kierownik zatelefonował do mnie jak raczy się wkońcu pokazać ale w odpowiedzi usłyszałem, że szef nieoddzwania w takich sprawach! Brak mi słów do zaistniałej sytuacji i traktowania klienta oraz jego prywatności. Dodam, że naprawa telefonu nie wymagała nawet jego włączenia ponieważ usterka była zewnętrzna. Także ten sklep w Głogowie a szczególnie jego obsługa pozostawiają wiele do życzenia a już na pewno nie nadają się do kontaktu z klientem. Pracowałem w handlu 10 lat i taka niewiedza, niezaradność i obojętność pracowników jest dla mnie niedopomyślenia!!! Daniel z Głogowa.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 21.01.2013, 16:13, Stronę wyświetlono: 11302x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry