Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00
Kontakt
Napisz opinię ...
Gość
30.01.10, 11:06
Witam! Ja również zostałam nie mile zaskoczona obsługą klienta w sklepie Media Markt w Bydgoszczy. Jestem tam stałą klientką, kupiłam całe wyposażenie mojego mieszkania właśnie tam!czyli pralkę, suszarkę, zmywarkę, lodówkę, komputery i dwa TV i za każdym razem zostałam wyśmiewana przez presonel np. ostatnim razem czyli wczoraj przy zakupie TV, gdy spytalam o jego przewóz do domu pan z obsługi wyśmial mnie, że mam za mały samochod skoro do środka nie mieści się 47" TV!(a chciałam tylko napomknąć, iż excluzywne samochody służą do przewozu osób nie towaru, więc siedzenia nie składają się). Następnie ten sam Pan wydał mi telewizor bez wózka ani niczego bym sama zabrała go do kasy!pomijając, iż jestem osobą ważącą 50kg przy wzroście 152cm,tak więc musiałam prosić innych klientów sklepu o pomoc...gdy już dotarłam do kasy poporsiłam kolejną osobę z kolejki, która stała za mną o pomoc w ściągnięciu tego TV z wózka w celu zapłacenia za niego (ponieważ wózek nie przejechałby przez bramkę),w tym momencie do mojej konwersacji z Panem który pomagał mi niegrzecznie wtrąciła sie kasjerka, zaczęła głośno krzyczeć, że "nikt tu nie bedzie usługiwał mi i nikogo obowiązkiem nie jest pomaganie klientom i że wogóle to powinnam sama dźwigać ten karton a wrazie uszkodzenia czegokolwiek zmuszona jestem do zapłaty"!!!zostałam tak zaskoczona, że dosłownie nie wiedziałam co powiedzieć! do tych krzyków dołaczyła się druga kasjerka i ochroniarz!więc udałam sie do informacji w celu odebrania mojej faktury!tam natomiast okazało się, iż pod moim NIP-em widnieją dane nieznanej mi osoby! Nie wiem co to za porządek, jestem bardzo nie mile zaskoczona!opisałam państwu tylko jedną wizytę w tym sklepie, ale proszę uwierzyć mi, że za każdym razem spotykam się z taką obsługą- a raczej jej brakiem!Tylko dlatego, że jestem młodą klientką, bo mam niespełna 23 lata, ale dla firmy nie powinien liczyć się wiek klientki tylko rachunek jaki płaci...tymbardziej, że zawsze płace gotówką,nigdy nie biorę nic na rady ani kredyty nie wchodzą w gre.Więcej napewno nie udam się do sklepu Media Markt w celu zakupu nawet baterii:) Pozdrawiam wszystkich czytelników! Gosia z Bydgoszczy
Gość
19.08.09, 03:49
Jeden z najgorszych marketów z elektronikom w bydgoszczy, obsługa beznadziejna, nie zna się na niczym, ochrona chamska, sprzet co drugi wadliwy. Odradzam zakupów w tym markecie.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 21.01.2013, 16:15, Stronę wyświetlono: 8810x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry