Firma Medfitness wydzielona została na potrzeby sprzedaży i usług związanych głównie z analizatorami składu ciała Biospace. Od 2005 roku firma jest wyłącznych przedstawicielem i dystrybutorem analizatorów InBody koreańskiej firmy Biospace, która jest wiodącym producentem analizatorów medycznych wykorzystujących metodę bioimpedanji elektrycznej.

Medfitness jest spójna z firmą Maniac Gym A.B.H.Leszczynski, której założycielem i właścicielem jest Arkadiusz Leszczyński. Firma Maniac Gym powstała w 1 marca 1991 roku. Arkadiusz Leszczynski jest wiceprezesem ds. fitness w Polskim Związku Kulturystyki , Fitness i Trójboju Siłowym, jak również sędzią międzynarodowym w fitness i kulturystyce ferderacji IFBB i PZKFiTS. Została odznaczony wieloma medalami i wyróżnieniami w Polsce, Europie i Świecie: złotym medalem PZKFiTS, złotym medalem Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness (EBFF) oraz srebrnym i złotym medalem przyznanym przez Światową Federację Kulturystyczną (IFBB). W 2009 podczas Mistrzostw Świata odznaczony jedną z najwyższych nagród IFBB Diamond Service Award a w 2010 roku podczas Zjazdu z okazji XX-lecia PZKFiTS otrzymał Diamentową Odznakę za Całokształt Działalności w PZKFiTS.Jest wielokrotnym organizatorem Mistrzostw Polski, Europy i Świata w Fitness i Kulturystyce. W 2012 roku podczas organizowanych przez Maniac Gym Mistrzostw Świata w Fitness duet Arkadiusz Leszczynski i Joanna Zapolska otrzymali nagrodą specjalną przyznaną przez IFBB – MASTER IN BODYBUILDING AND FITNESS METHODS.

Managerem i szkoleniowcem jest dr Joanna Zapolska - wicemistrzyni świata w fitness, pracownik naukowy Zakładu Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Absolwentka AWFiS w Gdańsku, trener II kl. w gimnastyce sportowej, sędzia kl. Międzynarodowej w fitness i kulturystyce. Aktualnie dr Joanna Zapolska prowadzi badania do pracy habilitacyjnej. Studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, kierunków dietetyki i fizjoterapii prowadzą badania naukowe do prac magisterskich z wykorzystaniem bazy badawczej Medfitness Maniac Gym. Prace obejmują tematykę żywienia, suplementacji, obciążeń treningowych, wydolności, siły, składu ciała.

Kontakt
Napisz opinię ...
08.04.14, 09:16
Firma dystrybuuje dobrej jakości sprzęt do wyposażania siłowni i fitness clubów, oferta spora, jako że kupuje się od dystrybutora bezpośrednio to i cena jest lepsza niż przeważnie rynkowo licząc, dobry kontak z firmą, solidne podejście.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 20.03.2014, 12:47, Stronę wyświetlono: 3152x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry