"Mobiliani" to zakład produkcji mebli specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych mebli na wymiar. Mobiliani wykonuje meble na zamówienie dla klientów z Bydgoszczy i okolic, dodatkowo na życzenie klienta ściśle współdziałając z projektantami i architektami wnętrz z Bydgoszczy, tak aby dopasować meble do aranżacji wnętrza.

Mobiliani wykonuje głównie meble kuchenne (i całe aranżacje kuchni), meble łazienkowe, meble pokojowe (do salonu), meble do garderoby, meble do miejsc komercyjnych, takich jak biura, salony, sklepy, kluby, puby i podobne. W Bydgoszczy znajduje się kilka miejsc, gdzie można obejrzeć meble wyprodukowane przez Mobiliani, w tym specjalnie przygotowane mieszkanie pokazowe na ul. Slonecznej 2M/50.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 23.07.2015, 11:00, Stronę wyświetlono: 282x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry