Me Wielkopolska Sp. z o.o. to ekspert w zakresie projektowania i montażu systemów elewacyjnych oraz i pokryć dachowych. Wszystkie nasze projekty wykonane są z wysokiej jakości materiałów pochodzących od znanych producentów.

Oferujemy między innymi hale, magazyny, biurowce w systemie płyt warstwowych, rozwiązania systemowe kaseta-wełna-blacha lub blacha-wełna-blacha, siatki cięto-ciągnione, blachy profilowane, panele żaluzyjne oraz wiele, wiele innych. Dysponujemy własnym biurem projektowym, współpracujemy również z architektami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wykonanymi przez nas projektami.

61-324 Poznań
ul. Przemyska 19
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 05.02.2014, 12:04, Stronę wyświetlono: 761x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry