JEDEN OBIEKT W CZTERECH WYMIARACH

The Liquid to stworzony przez Nas czwarty wymiar kreacji wydarzeń. To obiekt eventowy, w który tchnęliśmy życie i uformowaliśmy duszę. Dzieli się na trzy składowe wymiary: The Liquid Lounge, The Liquid Club, The Liquid Hall.

Możemy ugościć jednorazowo do 1100 osób. The Liquid w dużej mierze oparty jest o zdobyte na rynku polskim i zagranicznym doświadczenie twórców marki.

THE LIQUID TO PRZESTRZEŃ DLA TWOICH WYDARZEŃ

Tutaj odbywają się zarówno festiwale muzyczne, wykwintne pokazy mody jak i wydarzenia prywatne (rodzinne celebracje, wesela, etc.). Nasz Events Manager czeka na Ciebie pod adresem events@theliquid.pl lub pod numerem telefonu: (91) 887 60 62.

Zarówno przed otwarciem oraz cały czas w ciągu naszej działalności staramy się pozostać w stałym kontakcie z naszymi gośćmi. Dlatego też prosimy o przesyłanie wszelkich uwag i pomysłów na adres feedback@theliquid.pl.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
 • Club 77
  PL, Szczecin, Aleja Bohaterów Warszawy 34 ~0.05km
 • PLR
  PL, Szczecin, Jagiellońska 70 ~0.52km
 • Coyote Club
  PL, Szczecin, Jagiellońska 89 ~0.89km
 • Hormon
  PL, Szczecin, Monte Cassino 6 ~0.95km
 • Klub Hormon
  PL, Szczecin, Monte Cassino 6~0.95km
 • Barrel Club
  PL, Szczecin, Śląska 12 ~1.18km
Stronę opublikowano: 17.08.2012, 13:16, Stronę wyświetlono: 427x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry