LIFE Odszkodowania sp. z o.o. świadczy usługi polegające na pomocy osobom poszkodowanym w dochodzeniu należnych odszkodowań z różnego rodzaju wypadków.

LIFE Odszkodowania pomaga m.in. poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach w gospodarstwie rolnym i innych wypadkach.

Firma dochodzi odszkodowań zarówno polubownie przed ubezpieczycielami, jak również na drodze sądowej zapewniając poszkodowanym reprezentację profesjonalnego pełnomocnika (radcy prawnego/adwokata).

Usługi świadczone są według zasady "no win no fee" co oznacza, że LIFE odszkodowania nie pobiera żadnego wynagrodzenia w przypadku nieuzyskania odszkodowania.Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 03.02.2015, 23:38, Stronę wyświetlono: 507x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry