Gabinet Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej prowadzony przez lek. med. Pediatrę Hannę Olejniczak oferuje leczenie i diagnostykę chorób dzieci takich jak choroby pasożytnicze, autyzm, nietolerancja pokarmowa.

Gabinet pediatrii oferuje program opieki nad dzieckiem do 18 roku życia, zarówno pacjenta chorego jak i zdrowego. Program opieki uzależniony jest od zdrowia młodego pacjenta i obejmuje diagnostykę, konsultacje oraz leczenie, które oparte jest na zdrowej diecie i lekach pochodzenia naturalnego.

W ramach leczenia nietolerancji pokarmowej lekarz med. Hanna Olejniczak opiera się na wykonywaniu i interpretacji wyników testu Food Detective, który identyfikuje pokarm przyczyniający się do złego samopoczucia. Unikanie pokarmu, które test zidentyfikował może doprowadzić do zmniejszenia nasilenia objawów nietolerancji pokarmowej. Na życzenie pacjenta istnieje możliwość opracowania indywidualnej diety przez dietetyka.

Gabinet oferuje również leczenie chorób za pomocą homeopatii. Jest to terapia z zastosowaniem naturalnych leków, które nie uzależnia i nie wywołuje skutków ubocznych. Metoda sprawdza się zwłaszcza u dzieci cierpiących na nawracające infekcje dróg oddechowych i alergie.

Wśród oferowanych usług znajduje się również leczenie chorób pasożytniczych, które powinno obejmować całą rodzinę w celu wyeliminowania pasożytów z organizmu, poprawiając ogólny stan zdrowia.

Gabinet oferuje leczenie:
- chorób pasożytniczych,
- otyłości
- autyzmu,
- nietolerancji pokarmowych,
- infekcji dróg oddechowych (górnych i dolnych),
- astmy,
- zaburzeń układu pokarmowego,
- zaburzeń odporności,
- niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Wśród usług także:
- testy na nietolerancje pokarmowe,
- homeopatia,
- akupresura,
- poradnictwo żywieniowe w oparciu o produkty bio i naturalne suplementy,
- warsztaty zdrowego odżywiania.

Istnieje możliwość konsultacji telefonicznych lub e-mail po przesłaniu historii choroby i wyników badań.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 14.08.2012, 15:50, Stronę wyświetlono: 655x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry