O atrakcyjności "Perły" decydują nie tylko niewątpliwe walory rekreacyjne, ale również położenie geograficzne obiektu. W jego sąsiedztwie znajdują się takie miejsca jak, zaliczana do najpiękniejszych grot w Europie "Jaskinia Raj" oraz ruiny zamku królów polskich w Chęcinach.
Niewątpliwie największą atrakcją pływalni jest kręta, zjazdowa rura o długości 93 metrów i średnicy 1,2 metra, która cieszy się wyjątkową popularnością osób w każdym wieku.Bezpieczeństwo gwarantuje doświadczona kadra ratownicza, czuwająca nad zdrowiem i życiem wszystkich kąpiących, którzy bez obaw mogą oddać się wodnemu szaleństwu.

Kryta Pływalnia "Perła"
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
26-052 Sitkówka – Nowiny
ul. Kubusia Puchatka

Kontakt
Tel: +48 (41) 346 52 60
Tel: +48 (41) 345 96 50
Fak: +48 (41) 346 52 70

www.perla.maximum.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 28.03.2009, 22:31, Stronę wyświetlono: 3194x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry