"Tak więc restauracji przybywa i na szczęście nowi restauratorzy przykładają do swych świątyń coraz większą wagę: od architektury, przez wystrój, aż do kuchni. Tak się ma rzecz z lokalem w Chorzowie. W Restauracji i Klubie Muzycznym "Szuflada 15" architektura wnętrza jest powalająca! Lokal ma dwa poziomy, z których każdy przykuwa uwagę. Na dolnym spora przestrzeń z barem i sufitem z widoczną instalacją wentylacyjną. Dookoła stoły na podwyższeniu i w jednym końcu sali spora scena muzyczna. Potem krętymi schodkami na górę, a tam kolejny bar w mniejszym klubowym pomieszczeniu i taras na dachu, z którego mało co widać, ale za to klimat jest niepowtarzalny. Od razu przypomina się Karlson z dachu ze śmigiełkiem na czapce. Do tego wystające ze ścian, na wpół otwarte szare szuflady i macie mniej więcej obraz całości. Innymi słowy: lokal został wymuskany do ostatniego szczegółu. (...)"

Klub mieści do 150 osób na 2 kondygnacjach (osobna salka bankietowa na 35 osób) + taras na dachu.

Muzyka w klubie - jazz, chill out, downtempo, ambient i blues (jesteśmy pierwszym klubem rekomendowanym przez Polskie Stowarzyszenie Blues'owe) + koncerty na żywo (najczęściej w czwartki).

Pyszne jedzonko - kuchnia europejska, meksykańska i włoska.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 06.09.2012, 12:42, Stronę wyświetlono: 407x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry