Lokal został wybudowany w 2000 roku. Przez ten okres przeszedł kilka metamorfoz związanych z wystrojem jak i działalnością. Rozpoczynaliśmy jako Restauracja Stajnia aby się przemienić w Klub Stajnia. Organizowane były imprezy taneczne/dyskoteki. Wychodząc naprzeciw klientom dobudowaliśmy nowe toalety i pomieszczenie VIP.

Po rocznej przerwie lokal powrócił na mape klubową Brodnicy pod nazwa Fenix Klub. Po namowach licznych znajomych, wróciliśmy do starej nazwy, która najbardziej pasowała do klimatu panującego w klubie. Postanowiliśmy stworzyć klub muzyczny.

Wybudowana została największa scena dla zespołów w mieście. W klubie można posłuchać muzyki wszelkiego rodzaju i tylko na żywo. Organizujemy Jam Sessions jak również można wynająć lokal do prób i treningów.

W klubie organizowane są imprezy zamknięte.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 16.01.2013, 16:44, Stronę wyświetlono: 396x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry