Klub Muzyczny „King Of Music” znajduje się w samym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 62 i jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do organizowania koncertów i imprez zamkniętych. Wszystkie koncerty i imprezy cieszą się dużym powodzeniem, gdyż lokal posiada nie tylko przestronne, wygodne i klimatyzowane wnętrze, ale również wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.

Dodatkowym atutem klubu jest dobrze zaopatrzony bar zarówno na pierwszym jak i na drugim piętrze.
Muzyka jaką oferujemy w klubie to blues, rock, pop, reggae, folk oraz jazz na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że zadowoli każdego klienta niezależnie od wieku i gustu.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 05.02.2014, 21:43, Stronę wyświetlono: 1406x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry