Klub Muzyczny Dekompresja to jeden z największych łódzkich obiektów kulturowo – muzycznych, z siedzibą w budynku dawnego kina „Iwanowo”. Posiadamy salę do organizacji dyskotek, imprez firmowych, czy jubileuszowych. Dysponujemy rewelacyjną akustycznie halą z tarasami, gdzie odbywają się widowiskowe koncerty gwiazd polskich i zagranicznych. Dzięki szeregowi współpracujących z nami firm jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie.

W naszym budynku znajduje się również pomieszczenie gastronomiczne, w którym pracownicy z łatwością przygotują posiłek dla kilkuset osób. Przez lata działalności wypracowaliśmy dla naszych gości także atrakcyjne oferty w łódzkich hotelach.

Oprócz imprez firmowych i koncertów organizujemy też imprezy cykliczne. Od kilku lat prowadzimy Tattoo Festival, na którym w lutym każdego roku pojawiają się najlepsi tatuatorzy z całej Polski. Oprócz pokazów tatuażu przygotowujemy także liczne konkursy i widowiska z różnych kanonów sztuki.

W okresie wakacyjnym klub bierze również udział w afterowej części Castle Party, organizując czterodniowe całonocne after party w budynku dawnego kina Bolków.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 06.09.2012, 12:50, Stronę wyświetlono: 598x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry