Klub mieści się na rybnickim rynku w podziemiach stylowej kamienicy (podziemia restauracji SPHINX). W okresie wiosna - jesień Klub dysponuje ogródkiem zewnętrznym na płycie rynku. W założeniu Klub zajmuje się organizacją imprez kulturalnych ze szczególnym naciskiem na najlepszą polską muzykę alternatywną. Kilka razy w tygodniu odbywają się w nim koncerty, imprezy salsowe i taneczne.

W lokalu jest miejsce siedzące dla około 100 osób.
Istnieje możliwość rezerwacji stolików i organizacji imprez zamkniętych.

W Klubie zapewniona jest sprzedaż szerokiego asortymentu napojów bezalkoholowych i alkoholowych oraz na zamówienie cathering (na terenie klubu).

Klub zapewnia bezpłatny dostęp do internetu WIFI

Zapraszamy codziennie od godziny 16:00
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.01.2013, 00:01, Stronę wyświetlono: 337x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry