Klub Kijów to nowoczesne, klimatyzowane i utrzymane w nietuzinkowej stylistyce miejsce, mieszczące się w podziemiach Kina Kijów.
Muzycznie zaspokoi najbardziej wybrednych klubowiczów, którzy będą mogli zasmakować zarówno w tanecznych klimatach prosto z list przebojów, wibrujących rytmach r'n'b czy też poznać nowości prosto ze światowej sceny house w wykonaniu najlepszych dj'ów z całej Polski.
Multimedialne ekrany oraz plastyczna przestrzeń, która można dowolnie kształtować na potrzeby kameralnych wydarzeń sprawia, że każda impreza w tym klubie to niepowtarzalne przeżycie.

- 110 miejsc siedzących
- dancefloor
- profesjonalny system nagłośnienia klubowego
- Wi-Fi
- ośwwietlene: refrektory teatralne typu LED
- klimatyzacja
- ekran oraz rzutnik multimedialny
- parking
- muzyka: house, dance, r'n'b

Klub Kijów
Al. Krasińskiego 34
31-101 Kraków

Kontakt
Tel. 12 422-36-77
www.kijowklub.pl
klub@kijowklub.pl


Godziny otwarcia:
Czwartek 19:00 - do ostatniego klienta
Piątek 19:00 - do ostatniego klienta
Sobota 19:00 - do ostatniego klienta
Napisz opinię ...
Gość
01.02.10, 01:07
Niestety byłam na sylswetrze w tym klubie i była to najgorsza impreza w moim życiu! Zła organizacja, dziki tłum ludzi nad którym nikt tam nie panował, duszno, zadyminoe zero klimy czy wentylacji, godzine zajęło nam znalezienie naszego stolika bo nie było nikogo kto by nas umiał poinformować przy którym mamy siedzieć, w barze nie było drinków i alkoholi z menu, a te które były podawane w palstiowych kubkach, jedzenie nie było już po 2-3 godz imprezy po prostu tragednia
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.10.2008, 21:38, Stronę wyświetlono: 3521x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry