HEREZJA Restaurant Gallery Club to trzypoziomowy lokal w centrum Warszawy, oferujący wykwintną i różnorodną kuchnię indyjską i tajską. W weekendy funkcjonuje tu także część klubowa, w której odbywają się imprezy i koncerty.

Każdy z poziomów Herezji jest inaczej zaaranżowaną przestrzenią, na którą składa się wiele klimatycznych salek i zakamarków, duży dancefloor i trzy bogato zaopatrzone bary. Miejsce idealne zarówno na kameralne spotkanie jak i dużą imprezę firmową.

Dodatkowo, Herezja pełni funkcję galerii, w której można zakupić indyjskie i kolonialne meble i elementy dekoracyjne, stanowiące wyposażenie lokalu.

Inspirowane hinduskim przepychem wnętrza, a’la pałac Maharadży, tworzą wyjątkową i unikalną atmosferę – doskonałą do całkowitego zrelaksowania się i oderwania od rzeczywistości na zewnątrz…
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
 • THC Luzztro
  PL, PL,warszawa, Al. Jerozolimskie 6~0.85km
 • Metal Cave
  PL, Warszawa, Warsaw, Jana Olbrachta 46~5.16km
 • MOK
  PL, Pruszków, Miry Ziemińskiej-Sygietyńskiej 5~15.64km
 • 3CLUB
  PL, Grodzisk Mazowiecki, Spółdzielcza 9~29.9km
 • Herbarium
  PL, Węgrów, Rynek Mariacki 23/24~70.89km
 • MDK
  PL, Słupca, Traugutta 5~75.32km
Stronę opublikowano: 18.09.2012, 13:08, Stronę wyświetlono: 981x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry