Dekada to marka 10-letnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstream’owy klub muzyczny w stolicy. To niezwykłe, klub Warszawa tramwaj a jednak jakby na wzór nowojorskich klubów disco lat 70-tych. Naszą misją jest przywoływanie wspomnień poprzez muzykę ostatnich dekad. Jesteśmy sentymentalni, nowoczesne nurty club Warsaw, pozostawiamy innym.

Nie ulegamy przemijającym modom, styl budujemy dzięki inspiracji sztuką Pop Art lat 60-ych, muzyką popularną i kinem Hollywood, te trzy nurty są wyznacznikiem naszego charakteru i z nimi chcemy być identyfikowani. Ten klub Warszawa a raczej kawałek samochodu marki warszawa, którego reflektory są przez cały czas włączone, co daje wrażenie, jakby samochód naprawdę działał a z tyłu tramwaj numer 9, który wydaje się właśnie zmierzać drogą przez Nowy Świat, nadają ekscentrycznego charakteru.

To idealne miejsce na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie, przy najlepszych drinkach i muzyce. Nic więc dziwnego, że club Warsaw Dekada przyciąga jak magnez. To klub Warszawa i parkiet pełen tanecznej energii, to niezwykły klimat. Klub Dekada – po prostu przyjdź i tańcz!
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 07.09.2012, 08:20, Stronę wyświetlono: 689x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry