foto: Ivo Ledwożyw
B90 to nowe koncertowe miejsce w Trójmieście, zlokalizowane na terenie byłej Stoczni Gdańskiej w scenerii historycznych dźwigów, pochylni i obiektów przemysłowych. 10 min. od Centrum Starego Miasta przestrzeń o powierzchni 1600 m, zdolna pomieścić 1500 osób.

B90 jest podmiotem wykonawczym misji portalu muzycznego Soundrive.pl dążącego do zbudowania silnego, alternatywnego środowiska muzycznego w opozycji do komercyjnej rozrywki. To symbiotyczna, alternatywna przestrzeń dla sztuki niezależnej, sytuująca się w pełni surowym klimacie. To industrialny magazyn, zlokalizowany w niebanalnym miejscu, wypełniony wszechstronną przestrzenią dla muzyki
i działań artystycznych.

B90 to dwie sceny, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

B90 Soundrive Stage: koncerty alternatywnych, niszowych artystów.
B90 Stage: koncerty artystów o silnej i ugruntowanej pozycji w świecie muzyki.

B90 to miejsce wydarzenia muzycznego jakim jest Soundrive Fest
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.02.2013, 23:15, Stronę wyświetlono: 400x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry