ABSURD228 to klimatyczne miejsce na warszawskim Mokotowie, które wyróżnia się swym niebanalnym wystrojem, wyśmienitą kuchnią i wyjątkowymi wydarzeniami. Nasze Menu to połączenie wykwintnego smaku z niewygórowaną ceną. Otuleni klimatyczną muzyką spędzą Państwo z nami niezapomniane chwile. Nasz Szef kuchni zaprasza również na cykliczne menu tematyczne, zaskakując niezwykłą finezją łączenia klimatów i smaków z kuchni całego świata. A wszystko to w oparciu o oryginalne produkty i przyprawy.

ABSURD228 ma dwa oblicza. Jedno wieczorne, nawiązujące do najlepszych restauracji z powiewem klubowej atmosfery ulic Nowego Yorku czy Londynu i to drugie, codzienne, dla wszystkich zapracowanych, ale wymagających. Oprócz niezaprzeczalnie fantastycznej kuchni, Absurd przyciąga połączeniem eleganckiego stylu z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Zastosowano tu ekskluzywne i nowoczesne materiały, nie rezygnując z ciepłego drewna, wygodnych mebli i nowoczesnego podświetlenia mlecznej podłogi. Ogromnym atutem jest umieszczony w centralnym punkcie restauracji, duży bar przy którym serwowane są wyśmienite koktajle i pyszna kawa z domowymi ciastami.
Wnętrze jest tak przemyślane, że zaspakaja potrzeby bardzo różnych gustów i smaków. Całości dopełnia scena live, na której odbywają się regularnie koncerty i recitale.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 03.09.2012, 16:19, Stronę wyświetlono: 259x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry