W restauracjach zawsze zjesz pysznego, chrupiącego kurczaka. Ponadto w menu desery, sałatki, napoje
Zapraszamy do KFC!

Róg Jana Pawła i Solidarności, naprzeciw kina Femina

KFC GALAXY
ul. al. Solidarności 82
00-144 Warszawa

Kontakt
Tel: +48 (22) 636-66-93,

Godziny otwarcia
Pon-Niedz 9:00-23:00

Dodatkowe informacje
WIFI, Free refil

www.kfc.pl
Napisz opinię ...
24.10.11, 07:20
Tu zawsze jest ochroniarz a od niedawna siedzi tam jeden po cywilnemu.Zdaje mi sie,że to obecny pies bo go w mundurze kiedyś na akcji na Pradze widziałem.Ten w mundurze to taki lamusowaty i pozwoli na wszystko a ten to taki zawzięty i bardzo stanowczy.Lepiej mu nie podskakiwać bo wyjdzie za Wami poza restauracje i dojebie Wam.Najlepiej wyjść jak wygania i tyle.Z tego co dowiedziałem się to ma pozwolenie na klamkę i zazwyczaj ma ja przy sobie wiec też ostrzegam.Ale powiem krótko jest stanowczy bo młody ale hujoza bo nie rozumie,że ktoś ma potrzebę czasami jakąś.On zazwyczaj siedzi przy kompie zaraz po prawej stronie przy wejściu od ul. Solidarności.Jest tam codziennie więc uwaga!!! A tamtego w mundurze to nie bójcie się bo on nie ma żadnych uprawnień.On się boi wszystkiego i ma głos jakby mu kurczaki dawali w tym kfc a w domu wodę do popicia tylko.
Gość
22.07.09, 07:04
Jeżeli chcesz pracować z kierownikami którzy nie znają się na własnych obowiązkach i pracownikami którzy dla premii potrafią zrobić wszystko to kfc galaxy jest odpowiednim miejscem
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 04.12.2008, 00:59, Stronę wyświetlono: 7711x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry