Wszystkie produkty przygotowane są zgodnie z własnymi recepturami.
Coffeeheaven to wyjątkowy wybór kaw, zimnych napojów, kanapek, sałatek, ciast i ciasteczek, oraz szybka, przyjazna i uśmiechnięta obsługa.

W ofercie:
* kawy z espresso
* kawa z ekspresu przelewowego
* CHAI oriental coffees
* kawy na zimno
* froothies, gorące czekolady, soki, herbaty
* smoothie
* klasyczne espresso

Kawiarnia Coffeeheaven POZNAŃ PLAZA
ul. Kaspra Drużbickiego 2
61-693 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Czwartek: 9:30-21:00
Piątek: 9:30-21:00
Sobota: 9:30-21:00
Niedziela: 10:00-20:00
Napisz opinię ...
Gość
25.11.08, 03:32
W Polsce PALARKA DO KAWY to raczej niecodzienny widok. A szkoda, bo pożytek znaczny - kawa prosto z palarki jest świeża i aromatyczna. Zastosowany w komorze palenia termoobieg powoduje równomierne palenie kawy. Zapach palonej kawy unoszący się w lokalu i okolicy wpływa na atrakcyjność lokalu. Proponuje rozszerzenie działalności o sprzedaż i parzenie świeżo palonej kawy. Do wiadomości załączam stronę z naszą palarką i wszystkimi jej parametrami. www.rupak.cafe150.com. Nasza firma zajmuje się produkcją PALAREK DO KAWY PRK-1 Zastosowane nowe rozwiązania polepszają jakość palonej kawy. Każda z naszych maszyn kolorystycznie jest dobierana do wystroju lokalu. Możliwe jest wykonanie stylowe w/w wzoru zamawiającego Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. tel.022 371 86 89 022 424 0 800 Firma > RUPAK – Warszawa
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 20.10.2008, 21:39, Stronę wyświetlono: 3679x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry