Windykacja należności, monitoring płatności, wywiad gospodarczy, weryfikacja wiarygodności kontrahentów...

Kancelaria prowadzi sprawy na terenie całego kraju, na wszystkich etapach, bez względu na stopień i skalę trudności, korzystając z wszelkich możliwych metod prawem dozwolonych. Proponujemy usługi jednorazowe lub stałą współpracę, która zapewni ciągłą i kompleksową obsługę windykacyjną minimalizując tym samym ryzyko powstawania należności przeterminowanych.

Zawarcie umowy nie wiąże się z żadnymi opłatami i nie jest obciążone podatkiem. Rozliczenie Państwa z naszą kancelarią następuje tylko i wyłącznie w przypadku odzyskania długu i jest liczone jako stosowny procent ściągniętej należności ustalony przed podpisaniem umowy.

tel./fax 012 633 12 28
mobile 509 350 619

e-mail: kancelaria@tarnowska.eu
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 12.08.2008, 19:06, Stronę wyświetlono: 1648x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry