Kancelaria Adwokacka Gdańsk - miejsce dla osób, których interes prawny związany jest z Pomorzem Gdańskim.

Adwokat Gdańsk Beata Nowakowska prowadzi swą kancelarię na zasadzie indywidualnej praktyki adwokata i oferuje wszechstronną pomoc prawną wszystkim, których problemy prawne wiążą się z Pomorzem Gdańskim.

Pomoc prawna świadczona jest zarówno w formie spotkań z klientami, w trakcie, których dyskutuje się zgłaszany problem i udziela porad prawnych dając rozwiązania, a także przez reprezentowanie klienta przed sądami albo urzędami, czy też przez świadczenie abonamentowego doradztwa prawnego w ramach umów ryczałtowych. Kancelaria prowadzi również poradnictwo prawne drogą elektroniczną.
Adwokat Beata Nowakowska posiada szeroki serwis internetowy informujący o osobie adwokata, samej kancelarii, ale i o wszystkich elementach działania.

Kontakt
Napisz opinię ...
07.08.14, 08:15
Stanowczo nie polecamy. Pani Mecenas po przyjęciu pieniędzy staje się niedostepna. Jest nie terminowa i nierzetelna. Nie wystawia faktur. Zdecydowanie powinna być wykreślona z palestry. Cały czas się odwołuje do swojego stażu w Prokuraturze. Widać, że nadal w niej te zachowania prokuratorskie siedzą.
20.11.12, 06:58
Budynek, w którym mieści się kancelaria.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 20.11.2012, 10:47, Stronę wyświetlono: 2100x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry