Hurtownia Akces założona przez Stanisława Ruszela proponuje artykuły do produkcji mebli tapicerskich. Właściciel firmy zyskał doświadczenie w wytwórczości mebli tapicerowanych, dlatego dowolny kupujący jest w pełni zadowolony po skorzystaniu z ich oferty. Centrala firmy znajduje się na podkarpaciu dokładnie w miejscowości Krasne.


Hurtownia Akces utworzona przez Stanisława Ruszela w miejscowości Krasne na obszarze woj. podkarpackiego podaje materiały do fabrykacji mebli tapicerowanych. Kilkuletnie doświadczenie pracowników firmy przy produkcji mebli dozwala na doświadczoną obsługę konsumenta oraz opieka o każdy niuans w ciągu zakupu wyrobu.
Zakład Akces posiada najwyższej postaci artykuły tapicerskie w przystępnych cenach. Podawane materiały to na przykład skóry ekologicznej o rozmaitych modelach oraz dowolnego gatunku tkaniny obiciowe o pomysłowych wzorach jakie są dostępne w ponad 40 kolekcjach. Hurtownia dodatkowo włada załącznikami, takimi jak zasłony proste lub z haftem, tkaniny firanowe oraz podszewkowe. Akces także ma towary konieczne przy składaniu mebli, czyli przeróżne nóżki, taśmy czy gwoździe ozdobne.
W trosce o usatysfakcjonowane zakupy każdego klienta firma poleca możliwość wysłania próbek materiałów na terenie całej Polski, jak i również za granicą kraju.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 13.05.2016, 18:23, Stronę wyświetlono: 279x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry