Nowoczesna architektura hotelu Hanza została umiejętnie wkomponowana w zabudowę kamieniczek na Starym Mieście. Za stylową elewacją kryje się hotel o 120 miejscach w 7 apartamentach, 17 pokojach jednoosobowych i 36 dwuosobowych.

Do dyspozycji naszych Gości pozostaje również hotelowa restauracja, bar oraz centrum odnowy biologicznej i sale konferencyjne z nowoczesnym wyposażeniem najwyższej jakości.

Budowa hotelu Hanza rozpoczęła się w grudniu 1995 roku, a jego otwarcie nastąpiło w trakcie uroczystości związanych z obchodami tysiąclecia Gdańska - 2 maja 1997 roku.

Do dyspozycji naszych Gości jest 7 apartamentów, w tym 2 prezydenckie, 17 pokoi jednoosobowych i 36 dwuosobowych. Dzięki korzystnej lokalizacji hotelu Hanza, połowa z nich ma widok na rzekę Motławę, a połowa - na gdańskie Stare Miasto. Hotel jest wyposażony w bezprzewodowy internet WIFI.

Hotel Hanza,
ul. Tokarska 6,
80-888 Gdańsk

Kontakt
Tel. (+48 58) 305-34-27
Fax (+48 58) 305-33-86

e-mail: hotel@hanza-hotel.com.pl
www.hanza-hotel.com.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 24.01.2009, 17:04, Stronę wyświetlono: 1412x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry