LaGranda to hostel położony w samym centrum Łodzi, zaledwie kilka minut spacerem od słynnej ulicy Piotrkowskiej oraz kilkanaście minut od łódzkiej Manufaktury. Blisko hostelu znajduje się Teatr Wielki, Planetarium i Obserwatorium astronomiczne, Browary Łódzkie oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Hostel oferuje noclegi już od 39 złotych za łóżko w pokoju wieloosobowym, apartament prywatny oraz salę szkoleniową. Ponadto obok hostelu działa klubokawiarnia Granda, w której można miło spędzić czas o każdej porze dnia.

Kontakt
Napisz opinię ...
06.06.14, 01:55
Jeden z pokoi wieloosobowych w łódzkim hostelu LaGranda w którym można spędzić nocleg już za 39 złotych. Zdjęcie pochodzi ze strony http://lagranda.pl
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 09.06.2014, 16:38, Stronę wyświetlono: 1858x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry